Naujienos   •  Fengšui Lietuvoje   •  Apie mane   •  Akademija   •  Konsultacijos   •  Čigun   •  Galerija   •  Straipsniai

Naujienos


Seminaras apie tai, kaip pakeisti santykį į save ir pasaulį

„Susikurk sau laimę pats“

Kai sėkmė ir laimė eina kartu, koja į koją, tada jos atneša džiaugsmą ir norą pažinti gyvenimą. Laimingas žmogus yra laimingas visuose savo būties lygmenyse. Asmeninis gyvenimas, savirealizacija, dvasinis tobulėjimas, santykiai su supančiu pasauliu ir žmonėmis, pilnatvė- tai tik dalis to, kas sudaro laimę. Daugelis žmonių nori ir siekia laimės, niekas nenori būti nelaimingu. Tačiau nuolatinės pastangos ją sukurti dažniausiai yra nesėkmingos. Kodėl?

Mes esame savo tėvų vaikai bei gyvename tam tikru istoriniu laikotarpiu. Mus mokė kentėti ir laukti nemalonumų. Kai kurie tai perėmė kartu su motinos pienu. Taip pat ilgi metai, aplinkiniai žmonės bei politinė padėtis mus mokė būti nelaimingais. Mes taip įpratome ir priėmėme nelaimingų žmonių elgsenos modelius, kad net nepastebime kaip patys darome save nelaimingais. Kaip suprasti save ir nustoti kviesti nelaimes į savo gyvenimą?

Šis seminaras padės sukurti naują santykį į gyvenimą ir laimę, suprasti ir išmokti elgtis taip, kad pritraukti sėkmę į savo gyvenimą.

Šio seminaro metu sužinosite:
• apie laimės kūrimo principus ir atversite jos kūrimo kelią;
• sužinosite apie savo nesėkmių priežastis ir sugebėsite iš jų išsivaduoti;
• taip pat sužinosite apie tas savo santykio į save dalis ar puses, kurios jums sukuria problemas.

Seminaras padės atverti kelią į laimę ir džiaugsmą!

Seminaro kaina dalyviui – 350 Lt registruojantis bei apmokant iki spalio 21d.
Nuo spalio 21 d. kaina vienam dalyviui – 500 Lt

galina.jpgGALINA ŠEREMETJEVA – žyniuonė, psichologė, pedagogė, kineziologė, psichogenetikė, bioenergaterapeutė, karminė psichologė, dailininkė, 18 – os knygų bei unikalių metodikų autorė.

Jinai vadovauja dvasinio tobulėjimo mokyklai Maskvoje, veda autorinius seminarus bei individualias konsultacijas.

G.Šeremetjeva baigė grafinio dizaino specialybę Lenino vardo Pedagoginiame institute. Kelis metus dirbo mokykloje ir vaikų darželyje. Vėliau įgijo medicininį bei psichologinį išsilavinimus. Septynerius metus studijavo koncepciją „Trys viename“ ir metodiką „Vienos smegenys“, tapo instruktore. Taip pat mokėsi „daktaro Toiča“ metodo bei psichogenetikos jo vardo akademijoje.

Dirbdama su žmonėmis, skaitydama paskaitas, konsultuodama, ji taip pat studijuoja ir tyrinėja naujas sistemas bei metodus, kurie skirti padėti žmonėms. Sukauptos žinios ir asmeninės savybės padėjo jai sukurti savo unikalią metodiką skirtą dvasinei bei fizinei sveikatai atstatyti.

Galina Šeremetjeva veda seminarus apie santykių harmonizavimą ir sveikatos atstatymą. Ji sukurė unikalias metodikas: moterims, vyrams, kūrybinėms galioms vystyti, spręsti tarpusavio santykių problemas bei santykių harmonizavimo tarp vaikų ir tėvų.

Dalį savo patirties G.Šeremetjeva perduoda žmonėms knygų pagalba. Kiekviena knyga – tai etapas, kuris atspindi jos domėjimosi sritį bei žinias. Pirma knyga „Septynios sveikatos spalvos“ (naujas leidimas „Magiška šviesos galia“) yra apie darbą su aura ir spalvomis (išleista 1999 m.). „Ant likimo sparnų“ - tai autobiografinė knyga apie dvasinio ieškojimo kelią, žinias ir išminties įgyjimą. „Kaip išsivaduoti iš kančios“ – perduoda žinias apie karmą, kančios prigimtį ir problemas. Jos gali padėti ieškančiam žmogui kuris užduoda sau klausimą „kam visa tai ir kodėl?“. Nuostabi, nedidelė knyga „Pasaka apie vėją“ apgaubia sielos šiluma ir išmintimi. Gyvenant miesto šurmulyje, kuris yra pilnas rūpesčių apie darbą, prestižą, įvaizdį, pinigus ir šeimą – ši knygą tarsi gryno oro gurkšnis. Autorė taip pat dalinasi savo žiniomis knygose: „Kaip užauginti laimingus vaikus“ ir „Stebuklo belaukiant“. 2 - jų dalių knygą – „Išgijimas siekiant harmonijos“ aiškina prastos savijautos priežastis bei pasakoja kaip galima atstatyti sveikatą ir harmoniją gyvenime. Taip pat yra išleistos knygos: „Aš moteris“, „Pati gražiausia ir patraukliausia“ ir kt.

KVIEČIAME Į SUSITIKIMUS SU G. ŠEREMETJEVA

Jų metu ji pristatys save, savo knygas, darbo metodus bei seminarą „Susikurk sau laimę pats“, atsakys į klausimus.

Susitikimai nemokami!

Susitikimai vyks spalio mėn. 17 d. (sekmadienį) 14 val. VRM rūmuose, Žirmūnų g. 1E ir spalio mėn. 20 d. (trečiadienį) 18.30 val. “Arbatos magijoje”, Bazilijonų g. 9, Vilniuje

Telefonai pasiteiravimui ir registracijai 8 62072928,
email: austoma8@gmail.com

Galinos Šeremetjevos internetinis puslapis www.sheremeteva.ru

banner