Naujienos   •  Fengšui Lietuvoje   •  Apie mane   •  Akademija   •  Konsultacijos   •  Čigun   •  Galerija   •  Straipsniai

Biuro fengšui


Biuras turi padėti jums dirbti. Jeigu jo gera energija, jis padeda jums priimti teisingus sprendimus. Jis sudaro darbui komfortišką atmosferą. Darbuotojai geriau supranta viena kitą ir su dideliu malonumu atlieka savo darbą.

Jeigu jūsų darbuotojai dirba neracionaliai, pykstasi, nedrausmingi, labai pavargsta, partneriai ir klientai šalinasi jūsų biuro, - laikas taikyti fengšui. Verslininkai Rytuose ir vis dažniau Vakaruose naudojasi nuostabiomis fengšui galimybėmis. Apie fengšui šiandien daug kalbama. Vis daugiau žmonių pradeda suprasti, kad fengšui - tai ne pakabintų varpelių skaičius bute. Šis mokslas analizuoja žmogaus ir jį supančios aplinkos ryšį, harmoniją. Žmogaus sėkmė, sveikata ir klestėjimas priklauso, kaip įrengtas jo gyvenamasis ir darbo būstai. Kurdamas harmoningą aplinką namie, žmogus sąmoningai kuria palankią energetinę struktūrą ir taip pritraukia Visatos energiją. Fengšui tikslas - nustatyti aplinkos, kosminės erdvės ir laiko tėkmės harmoniją ir pagerinti bei palengvinti žmogaus likimą.

Jeigu jus ruošiatės keisti ar renkatės naujas biuro patalpas, parinksime geriausią variantą iš esamų, kuris garantuotų jūsų verslo sėkmę.

Reikia žinoti:

1. Įmonės vadovo gimimo datą.
2. Turėti patalpų planą.
3. Žinoti pastato pastatymo datą.
4. Įsikėlimo į biurą datą.
5. Darbuotojų gimimo datas, pareigas, ir veiklos sferą.

Po konsultacijos turėsite:

1. Patalpų išplanavimą.
2. Optimalų patalpų panaudojimo aprašymą.
3. Harmoningą darbuotojų ir vadovo paskirstymą.
4. Interjero apipavidalinimą - spalvinę gamą, biuro baldų išdėstymą.
5. Energetinį patalpų žemėlapį, nurodantį stipriąsias ir silpnąsias zonas.
6. Palankių ir nepalankių zonų biure aprašymą.
7. Nepalankių zonų neutralizavimo ir aktyvių zonų aktyvizavimo rekomendacijas.
8. Funkcionalaus patalpų panaudojimo rekomendacijas.banner