Naujienos   •  Fengšui Lietuvoje   •  Apie mane   •  Akademija   •  Konsultacijos   •  Čigun   •  Galerija   •  Straipsniai

Buto fengšui


Dėl modernaus gyvenimo turinio ir tempų šiuolaikiniam žmogui vietą namui statyti reikia pasirinkti pagal fengšui taisykles ir principus. Žmogus paprastai apsigyvena daugiaaukščiuose namuose, kur gyvenamasis plotas matuojamas kvadratiniais metrais, be to, yra veikiamas elektros laukų, televizijos ir radijo bangų. Laikas ir erdvė tarsi susijungia ir pralėkdami veikia mus. Todėl labai svarbu sukurti harmoningą buto atmosferą, kuri leistų gerai jaustis, pailsėti, atgauti jėgas. Savo bute žmogus turi jaustis laimingas ir saugus. Buto energetika turi tikti žmogui ir teiki jam sveikatos, sėkmės ir laimės.

Bet kokia patalpa turi gyvą energetinę ir informacinę struktūrą su sąsają su žmogaus sveikata ir likimu. Jei ji bus liguista ar sudarkyta, jos gyventojai turės kovoti su nelaimėmis ir ligomis. Tačiau patalpa galima padaryti sveiką ir harmoningą, tada jos gyventojai bus sveiki, laimingi. Vieta, kurioje esate, turi savo energetiką. Jūs turite savąją. Be abejo, šios energijos sąveikauja. Šios sąveikos rezultatas akivaizdus, jei jis palankus jums, galėsite atskleisti savo gabumus, realizuoti save, jei patalpų energetika jums nepalanki, dalis jūsų energijos nueis niekais kovojant su nepageidaujamoma įtaka, o jums jau lieka mažiau jėgų. Gal šio poveikio žmogus apčiuopiamai nejaučia, bet asmeninės energijos trūkumą gali pajusti, kai pablogės sveikata, padidės susierzinimas ar atsiras nuovargis. Asmeninės energijos trūkumas turi įtakos ir veiklai. Kai žmogaus energetika eikvojama negatyviems reiškiniams įveikti, jos lieka mažiau dalykinei veiklai. Nukenčia ir mąstymo aiškumas, priimti sprendimai dažnai būna ne patys geriausi. Tai, be abejo, pasakytina ir kalbant apie verslą.

Faktoriai, turintys įtakos harmoningsi buto atmosferai.

1. Buto forma
Buto forma turi būti kvadratinė arba stačiakampė, kad žmogus galėtų džiaugtis gyvenimo pilnatve. Jei nėra tam tikrų zonų, žmogui kyla problemų. Pavyzdžiui, jeigu bute nėra pietryčių zonos, vadinasi, žmogui bus sunku užsidirbti pinigų.

butas.jpg

Žinoma, yra fengšui korektorių, kurie iš dalies gali neutralizuoti neigiamą poveikį, bet geriau gyventi pilnaverčiame bute.

2. Įeinamosios durys
Pagrindinės įeinamosios durys turi būti palankios energijos šaltiniu. Nuo durų vietos priklauso daug svarbių mūsų gyvenimo aspektų: meilė, laimė, sėkmė, finansai.

3. Vidinis buto išplanavimas
Virtuvės, sanitarinių mazgų, miegamojo, darbo kabineto išdėstymas turi įtakos mūsų gyvenimui. Jeigu ilgai būsime nedėkingoje buto vietoje, galime susirgti arba gali kilti kitų problemų. Teisingai suplanuotas butas gali palankiai nulemti mūsų gyvenimą.

Yra daug subtilybių ir sudėtingų skaičiavimų, kuriuos tenka atlikti nuvažiavus į butą, ir toliau tyrinėti konkrečioje vietoje ir konkrečiomis aplinkybėmis.

Dažnai tenka derinti prieštaringą informaciją - tai sunkus ir atsakingas darbas. Suplanuoti butą taip, kad jis tiktų dviem ir daugiau žmonių, nėra lengva ir paprasta, ypač jei tie žmonės yra skirtingų grupių ir tipų. Bet jei žmonės visiškai pasitiki ir tiksliai vykdo visus konsultanto reikalavimus, galima pasiekti labai gerų rezultatų.

Kad konsultacija būtų sėkminga, reikia žinoti:

1. Buto gyventojų gimimo datas.
2. Turėti buto planą.
3. Žinoti namo pastatymo datą.
4. Įsikėlimo į butą datą.

Po konsultacijos turėsite:

1. Energetinį patalpos žemėlapį, nurodantį stipriąsias ir silpnąsias zonas.
2. Palankių ir nepalankių zonų aprašymą.
3. Nepalankių zonų neutralizavimo ir palankių zonų aktyvinimo rekomendacijas.
4. Patalpų funkcionalaus naudojimo rekomendacijas.banner