Naujienos   •  Fengšui Lietuvoje   •  Apie mane   •  Akademija   •  Konsultacijos   •  Čigun   •  Galerija   •  Straipsniai

Gimimo žemėlapio sudarymas


pagal keturių likimo stulpų sistemą

Nuo gimimo iki gyvenimo pabaigos žmogus turi atlikti daug uždavinių, nuo teisingo jų sprendimo priklauso jo gyvenimo kelias, sėkmė ar klystkeliai. Kokio išsilavinimo siekti, kokią profesiją ar veiklos sritį pasirinkti? Kada verta rizikuoti, o kada reikia elgtis atsargiai? Ar bus sėkmingi dalykiniai santykiai, ar partnerystė lems žlugimą? Kiekvienas norėtų gauti atsakymus į šiuos klausimus.

Senovės kinų Keturių likimo stulpų sistema tiksliai aprašo žmogaus charakterį, jo potencialą ir siekius, šeimos ir socialinę padėtį, jo ryšius su artimaisiais - vyru (žmona), vaikais, tėvais. Pagal žmogaus duomenis apie gimimo vietą ir datą (metus, mėnesį, dieną, valandą) sudaromas gimimo žemėlapis - Keturių likimo stulpų žemėlapis.

Ką galima sužinoti iš gimimo žemėlapio:

- žmogaus talentus ir gabumus;
- veiklos sferą, kurioje žmogus gali sėkmingiausiai realizuoti savo gabumus;
- veiklos rūšis (administracinė, mokslinė, kūrybinė);
- šeimos tarpusavio santykių ypatumus;
- tarpusavio santykius darbe: (kolegos, konkurentai);
- žmogaus polinkį sirgti;
- žinios apie palankius ir nepalankius gyvenimo periodus.

Gimimo žemėlapio analizė leidžia teikti konkrečias rekomendacijas: kaip pasirinkti drabužių ir interjero spalvinę gamą, papuošalus ir dalykinius aksesuarus, kaip ilsėtis ir t.t. Taip žmogus galės harmonizuoti savo energetiką ir jaustis laimingas. Bet svarbiausia,kad jūs gausite galimybę sudaryti veiklos planą, kur bus suderintos jūsų galimybės ir tam tikro periodo gyvenimo ritmas.

Duomenys, būtini žmogaus gimimo žemėlapiui sudaryti:

Tiksli gimimo data, vieta ir laikas.

Be gimimo laiko analizė gali būti pakankamai tiksli, bet neišsami.banner