Naujienos   •  Fengšui Lietuvoje   •  Apie mane   •  Akademija   •  Konsultacijos   •  Čigun   •  Galerija   •  Straipsniai

Namo (pastato) fengšui


Namas neturi būti atskirtas nuo žmonių - jis statomas individualiai tam žmogui, kuris ten gyvens. Pastaruoju metu statant namus vis dažniau naudojamos fengšui žinios. Nuo išorinių faktorių priklauso namo vidaus harmonija. Tobulas nuosavas namas padidina sėkmę net 90%.

Jūsų namas - tai jūsų gyvenimo partneris, ir jo likimas susijęs su jūsiškiu. Tai labai panašu į sutuoktinių, šeimos santykius. Protingas, gyvas požiūris į namą gali pakeisti jūsų gyvenimą jame, sustiprinti ir pagerinti jo gyventojų santykius.

Senovės tautos turėjo taisykles, pagal kurias rinkdavosi vietą pastatams, atsižvelgdami į daugybę parametrų (landšaftą, gruntinius ir paviršinius vandenis, pasaulio kryptis, šviesos sklidimą ir t.t.). Buvo atsižvelgiama į savininko ir būsto gyventojų individualius duomenis ir charakteristikas. Vidaus patalpos buvo smulkiau reglamentuotos ir apskaičiuotos.

Dabar žmonės vėl nori pasinaudoti senovės patirtimi ir tradicijomis, susiedami jas su šiuolaikinio žmogaus reikmėmis. Fengšui stebuklų nedaro. Jo tikslas - aplink žmogų sukurti tokią energetinę atmosferą, kuri nekenktų, o padėtų gerai jaustis ir dirbti.

Jei žmogui labai nesiseka, taikant fengšui formules galima padaryti jį labai turtingą. Apžiūrėdami nekilnojamąjį turtą, pirmiausia tyrinėjame aplinką: kokios struktūros išsidėsčiusios aplink namą, ar jos naudingos, ar sudėtingos.

Aukšti statiniai, vamzdžiai, bokšteliai, elektros perdavimo linijos - šie objektai ne visada yra Ša Či (t.y. neigiami ir pavojingi energijos šaltiniai). Jie gali būti ir naudingi. Vandentiekis, upeliai ir upės, esančios netoliese – turi būti tiksliai išmatuoti, nes vanduo šalia namo gali būti naudingas ir nešti labai daug pinigų. Bet jis gali būti ir daugelio problemų šaltinis, jei vandens telkiniai neteisingai išsidėstę.

01.jpg

Kitas rimtas vertinimo aspektas - keliai, kurie prieina prie namo ir vartelių, taip pat įvažiavimo vartai.

Toliau tiriame landšaftą, vietos ir reljefo ypatumus, aukštingumą, kalnus ir skardžius.

02.jpg

Išanalizavę visus faktorius galime vertinti, ar namas tinkamas, ar reikia ką nors keisti. Jeigu yra problemų ar grėsmių, sprendžiama, ar galima ką nors pakeisti. Jei ne, stengiamės padaryti taip, kad būtų pašalinti neigiami veiksniai. Tokios operacijos pavyzdys gali būti įeinamųjų durų krypties keitimas arba perkėlimas.

Dirbant reikia žinoti:

1. Žemės sklypo topografinį planą.
2. Gyventojų gimimo datas.
3. Namo planą.
4. Namo pastatymo arba paskutinio kapitalinio remonto datą.
5. Įsikėlimo į namą datą.

Po konsultacijos turėsite:

1. Energetinį patalpos žemėlapį, nurodantį stipriąsias ir silpnąsias zonas.
2. Palankių ir nepalankių zonų aprašymą.
3. Nepalankių zonų neutralizavimo ir palankių zonų aktyvinimo rekomendacijas.
4. Funkcionalaus patalpų naudojimo rekomendacijas.banner