Naujienos   •  Fengšui Lietuvoje   •  Apie mane   •  Akademija   •  Konsultacijos   •  Čigun   •  Galerija   •  Straipsniai

Fengšui Lietuvoje


Geriausias palinkėjimas žmogui, besidominčiam fengšui - pakliūti į Didžiojo meistro Jap Čeng Chajaus akademiją. Nėra pasaulyje labiau patyrusio fengšui srityje dirbančio meistro. Jis išmintingas, raštingas ir labai geras žmogus.

2006-ųjų metų kovo mėnesį Didysis meistras apsilankė Vilniuje. Jam labai patiko Lietuvoje, jis buvo maloniai nustebintas, pamatęs daug žmonių besodiminčių fengšui.

2007 metais gruodžio mėnesį Didžiojo meistro Jap Čeng Chajaus akademija oficialiai buvo atsidaryta visiems norintiems Vilniuje.

Daug kas pasaulyje spekuliuoja Didžiojo meistro Jap Čeng Chajaus vardu. Bet kurios knygos apie fengšui autoriai prisistato esą patys geriausi jo mokiniai, baigę mokslus Akademijoje. Taip, pasaulyje daug jo studentų, bet apsišaukėlių daugiau. Iš tikrųjų oficialiai ši Akademija tokiu vardu gyvuoja nuo 2005 metų. Man pavyko būti pirmojoje 2005 metų laidoje.

Labai gaila, bet ne visiems kaimyninių šalių studentams pavyko užbaigti mokslus akademijoje. Deja, ne. Ten dar nebuvo nei vieno studento iš Baltarusijos ir Latvijos. Aš tai sakau, kad jūs netikėtumėte apsišaukėliais. Dabar, norint pasisemti paslaptingų žinių, galima tai padaryti Lietuvoje.

2007 metais grupė iš Lietuvos važiavo į Maskvą susitikti su Didžiuoju meistru Jap Čeng Chajum, kur vyko Čigun kursai. Tai viena iš žinių ir judėjimo sistemų, gerinančių savijautą.

Buvo įdomu stebėti, kaip šis nuostabus žmogus moka koncentruoti energiją ir nukreipti ją ten, kur reikia tam tikru momentu. Jis išrikiavo visus studentus prie vienos sienos, o pats atsistojo priešais ir kiekvienas delne pajuto meistro siunčiamą energiją. Pratimai buvo nesudėtingi, bet labai efektyvūs, visi pasijuto sveikesni ir kupini ryžto tęsti šį darbą.
banner