Naujienos   •  Fengšui Lietuvoje   •  Apie mane   •  Akademija   •  Konsultacijos   •  Čigun   •  Galerija   •  Straipsniai

Apie mane


Jelena Žurbenko

jelena.jpgTarptautinės Didžiojo meistro Jap Čeng Chai fengšui akademijos instruktorė, dizainerė.

Jelena yra baigusi:
     •  Vilniaus Universiteto Ekonomikos fakultetą;
     •  Frederiko Technologijų Institutą Kipre, interjero dizaino specialybę;
     •  Auštąją reklamos mokyklą Minske, reklamos vadybos specialybę.

Baigusi verslo mokymus "Sėkmės psichologija", kurią vedė Brainas Treisi (JAV).
Dalyvavo keletoje mokymų "Pasaulio lyderiai".

Aš fengšui pradėjau studijuoti iš knygų, jų perskaičiau labai daug. Knyginių žinių negalėjau talkyti praktiškai. Sužinojau daug teorijų, bet tik veliau paaiškėjo, kad knygose daug klaidų ir netikslumų. Šalia fengšui, buvo ir psichologijos, ir net magijos. Supratau, kad be tikro meistro susivokti sudėtinga.

Supantis pasaulis gali keisti likimą! Kiek šis pasaulis harmoningas mums, tiek harmoningas ir mūsų gyvenimas jame. Jeigu mūsų gyvenime kažkas vyksta ne taip, vadinasi, atėjo laikas jį keisti pagal fengšui taisykles. Norint tai daryti teisingai, reikia daug išmanyti.

Kažkada, prieš daugelį metų, aš sapnavau, kad aš busiu glaudžiai susieta su fengšui. Sapne man buvo pakyta, kad jau laikas susirasti mokytoją ir pradėti pažinti šį nuostabų mokslą. Aš labai nustebau, kai po šios informacijos atsirado reali galimybė mokytis pas tikrą meistrą, po to dar pas kitą ir t.t. Visi jie suteikė man žinių. Žinios būtinos, norint viską padaryti teisingai. Galiausiai atsirado ir tas meistras, kuris kardinaliai pakeitė mano gyvenimą. Iš pradžių buvo abejonių, ar apskritai veikia fengšui.

Pirmuoju mokymosi pas Meistrą etapu šį mokslą taikiau sau ir savo artimiesiems. Kai rezultatai buvo geri, aš patikėjau šio senojo meno galimybėmis. Praėjo septyneri metai. Per šiuos metus fengšui tapo mano kelrode žvaigžde, o žinios ne kartą padėjo sudėtingose situacijose. Kaip dažnai net nepagalvojame, kad daugelio problemų pavyktų išvengti pasinaudojus fengšui.

Gauti gilių ir tikrų fengšui žinių labai sudėtinga, nes tai slaptas mokslas, kurio paslaptį saugojo daugelį tūkstantmečių. Prireikė daug laiko ir kantrybės, kad likimas padovanotų dovaną - mokytis pas daugelį gerų ir kompetentingų mokytojų, žinomų fengšui meistrų. Aš patekau pas vieną įžymiausių ir pasaulyje sėkmingiausiai dirbančių fengšui meistrų - Jap Čeng Chai. Aš manau, kad tai pati didžiausia mano gyvenimo sėkmė. Jo vadovaujama 2005 m. aš sėkmingai baigiau jo Fengšui Akademiją Malaizijoje.

Apdovanojimo ceremonijoje buvo malonu, stovint tarp geriausių absolventų, išgirsti Pietryčiuose mažai žinomos šalies vardą "Lithuania" iškilmingai tariamą šalia žinomų šalių vardų. Kai stovejau scenoje, nepaprastai džiaugiausi ir mintyse dėkojau tėvams, kurie tikėjo manimi ir palaikė, kai gilinausi į fengšui meną. Labai Jiems ačiū!

Vadovaujama meistro Jap Čeng Chai išstudijavau 8 Čigun modelius ir gavau teisę mokyti.

Fengšui mokiausi pas daugelį meistrų, tarp jų ir pasaulinio garso:

Pasaulyje gerai žinomas fengšui meistras Raimond Lo (Honkongas). Meistriškumo pamokos:
       1. Klasikinis fengšui;
       2. Kiniška astrologinė sistema "4 likimo stulpai";
       3. I - Ching būrimas.

Fengšui meistras ir kiniškų sodų specialistas Derek Volters (Didžioji Britanija), vienas iš žinomiausių Europoje.
Meistriškumo pamokos "Kiniškas sodas".
Vadovaujami meistro po užsiėmimų kartu su kitais studentais dalyvavome įrengiant kinišką sodą.

Tarptautinio fengšui forumo dėstytojai iš Rusijos: Elena Trunova (Fengšui pagrindai) ir Anatolijus Sokolovas (Skrendančios San Juan žvaigždės).

Jap Čeng Chai Fengšui akademija - instruktorė Petra Coll - Eksposito.

Kiniškos medicinos kursas - Nikola Pfefer (Vokietija).

Pasaulyje gerai žinomas fengšui meistras Džozef Yu (Kanada). Meistriškumo pamokos:
       1. Skrendančios San Juan žvaigždės;
       2. Kiniška astrologinė sistema "4 likimo stulpai";
       3. Fengšui ir verslas.

Fengšui meistras Guan Chai Cham (Malaizija). Meistriškumo pamokos:
       1. Či Men Dun Ča pagrindai. Ši sistema naudojama kaip patogiausias kiniškos metafizikos analitinis instrumentas, siekiant apskaičiuoti strategijas.
       2. Kiniška astrologinė sistema "4 likimo stulpai" arba "Badzi".

Šiuo metu toliau studijuoju: kinų mediciną Kiniškos medicinos mokykloje "Neijing" Vilniaus padalinyje pas Graciją Mancholą (Kolumbija).

San Juan fengšui akademijoje (Malaizija).banner