Naujienos   •  Fengšui Lietuvoje   •  Apie mane   •  Akademija   •  Konsultacijos   •  Čigun   •  Galerija   •  Straipsniai

Jap Čen Chai


       Feng Shui pasaulyje Yap Chen Chai vardas yra žinomas visiems. Jo beveik nereikia pristatinėti. Talentingas ir patyręs Feng Shui meistras Yap Chen Chai žavi savo asmenybe, kuriai neegzistuoja amžiaus, kultūriniai ir dalykiniai barjerai. Jis jau nuo 1940 metų konsultuoja Feng Shui klausimais visame pasaulyje daugybę verslo magnatų, politinių veikėjų, karališkųjų šeimų atstovų, įžymybes ir dvasinius lyderius. Per tą laiką jis nukeliavo daugiau nei 3 milijonus mylių aplink žemės rutulį, skleisdamas žinias apie Feng Shui paslaptis. Šis mokymas geba stipriai pakeisti gyvenimą, ir padeda dideliam kiekiui žmonių pagerinti ir patobulinti savo gyvenimo kokybę ir gerovę.

       Apie Didįjį Meistrą Yap Chen Chai šnekama kaip apie dinamišką, talentingą ir įkvėpiantį mokytoją. Jis vienas iš pasaulinio garso bei sėkme ir šlove pasižymėjusių meistrų, kuris moko Feng Shui meno. Be to, Didysis meistras yra ir žinomas visuomeninis veikėjas, valdo keletą verslo įmonių. Nepaprasta įsivaizduoti, kad jo amžiuje, o jam jau yra apie 80 - dešimt, jis veda seminarus ir kursus daugiau nei 80 dienų per metus daugiau kaip 14 pasaulio šalių. Kas žino, galbūt Jūs galite tapti vienu iš išrinktųjų, kurie turės galimybę pamatyti, kaip šis nuostabus Guru perduoda visą savo energiją!

       Daugelis mano, kad Didysis Meistras Yap Chen Chai yra vienas iš 5 žymiausių Feng Shui meistrų šiandieniniame pasaulyje. Jo žinios apie Feng Shui metodus pirmą kartą Vakarų pasaulyje pasklido 1992 metais. Jis apie tai papasakojo šiuo metu gerai žinomai autorei Lillian Too. Tai davė pradžią pirmiems penkiems iš dvidešimties bestselerių apie Feng Shui, kurios parašė ši autorė. Didesnę dalį praktinių žinių Lillian Too, kaip ir daugelis kitų žinomų praktikuojančių Feng Shui, gavo iš jo. Didžiojo Meistro bagaže yra sekantys mokymai: Pa Chai (8 namų Mokymas), San Juan (Klajojančių žvaigždžių Suan Kong mokymas), In namai arba palaikų Feng Shui, San Chup (Trys Kombinacijos) ir labiausiai žinomas mokymas - Vandens Drakonas (Vandens Feng Shui, skirtas didinti turtą).

       Meistro Yap Chen Chai sėkmės paslaptis - jo meistriškas gebėjimas teisingai panaudoti kai kurių galingiausių Senovės Kinijos Feng shui sistemų teoriją ir strategiją. Jis yra išsprendęs pačias sudėtingiausias situacijas, kurios įėjo į Feng Shui praktikos istoriją. Yap Chen Chai geba sumaniai atrasti sprendimus sudėtingiausiose "neišspendžiamose" situacijoje, sukurdamas harmoningą ir tinkama gyvenimui vietą. Daug šeimų ir verslo įmonių yra dėkingos meistrui už jų gyvenimo kokybės pagerinimą.

       Tačiau viena pagrindinių ir išskirtinių meistro Yap Chen Chai savybių - jo gebėjimas bendrauti, dėstyti ir linksminti. Jis yra mylimas už nuostabų humoro jausmą ir daugelis stebisi jo gyvybingumu ir energija. Yap Chen Chai daugeliui primena "Besijuokiantį Budą Maitrėją". Visur, kur pasirodo meistras, jis mėgaujasi daugybe, ką tik įsigytų bičiulių kompanija. Daugelis kitų meistrų Meistrą Yap laiko žavingu, bendraujančiu ir gerai išmanančiu savo reikalą draugu.

       Pasakojimas apie Meistrą Yap Chen Chai būtų nepilnas jei nebūtų paminėta apie jo polinkį humanizmui, labdarai ir pagalbą socialinėje sferoje. Jis yra sėkmingai vedęs daugiau kaip 56 metus, didžiuojasi 4 nuostabiais vaikais ir 8 anūkais. Meistras Yap pastoviai aukoja Budizmo ir Daosizmo mokymų skleidimui, kurie pasiekia mažiau sėkmingus žmones, teikia kitą įvairią pagalbą.

ych_.jpg

banner