Naujienos   •  Fengšui Lietuvoje   •  Apie mane   •  Akademija   •  Konsultacijos   •  Čigun   •  Galerija   •  Straipsniai

Prognozė 2008 m.


lo.jpgRaymond Lo yra fengšui meistras iš Honkongo. Jo žinių spektras neapsiriboja tik fengšui, jis taip pat aktyviai naudoja „4 likimo stulpus“, kuria pranašystes pagal I - cin.

Skirtingai nei daugelis teoretikų, Lo meistras yra praktikas, jis mano, kad fenšui ir pranašysčių specialistas turi daug skeptiškiau verinti prietarus ir nepagrįstus įsitikinimus nei „paprasti“ žmonės. Nereikia žavėtis plačiai paplitusių buvusių įvykių aiškinimu ir versti fengšui meną amuletais ir niekučių praktika.

Meistro Lo prognozėmis naudojasi daugelis žinomų verslininkų, jis konsultuoja viso pasaulio biržas ir stambias kompanijas. Svarbūs jo pranašavimai apie stambių politikų gyvenimo kelius, Irako karo finalą, Niujorko 2001 metų rugsėjo 11-osios įvykių aiškinimas.

Siūlau Jums 2008 metų prognozes. (www.raymond-lo.com)

2008 - ieji - Žiurkės metai

Žemės – jan viršus simbolizuoja kalną, teikiantį stabilumo ir tvirtumo jausmą. Bet žemė yra ant okeano paviršiaus, todėl ji - silpna, be pagrindo. Todėl stabilumas - greičiau iliuzija nei tikrovė. Elementų tarpusavio ryšys rodo stabilumą, kurio viduje - konfrontacija ir įtampa.

Pagal 2008 metų kinų kalendorių tai - Žiurkės metai, juos apibūdina du elementai: žemė, kuri yra viršuje, ir vanduo - apačioje. Pakilimo ir griovimo ciklai, kurie „valdo“ elementų tarpusavio santykius, žemė nugali vandenį. Vadinasi, žemė, esanti vandens paviršiuje – tai kontrolės simbolis. Bet vanduo Žiurkės metais labai stiprus, o žemė, esanti vandens paviršiuje, neturi atramos ir negali valdyti vandenyno. Tai labiau panašu į žemės ir vandens elementų konfrontaciją, o ne žemės viršenybę vandeniui.

Kinų kalendoriaus ciklas - 60-metis. Vadinasi, panašūs metai buvo 1948 - aisiais. Tais metais buvo TSRS ir Vakarų konfrontacija dėl Berlyno blokados ir Vakarų sąjungos Briuselio sutarties dėl TSRS grėsmės. Tai buvo NATO pirmtakas, 1948 gegužės mėnesį buvo sudaryta Izraelio valstybė, dėl to prasidėjo Izraelio ir Arabų šalių konfrontacija, pasibaigusi arabų-Izraelio karu.

Kinų hieroglifas, reiškiantis Žemę jan, vaizduoja didelį kalną, kuris asocijuojasi su tvirtu charakteriu ir stabilia psichika. Žmonių, gimusių Žemės jan dieną, charakteris ramus, lygus, jie ištikimi, praktiški ir „žemiški“. Štai kai kurie žinomi žmonės, gimę Žemės jan dieną: Hilary Clinton, Danielis Vašingtonas, Davidas Beghemas, Machmudas Achmadinžadas, Maiklas Džeksonas, Dikas Čeinas, Erikas Klaptonas, Benas Afflekas ir kt.

Žiurkė yra vandens elemento stipriausiai ženklas. Be to, ji yra pirmoji iš dvylikos gyvūnų ženklų. Vadinasi, ji pradeda naują 12 - metų ciklą. Tai gali lemti naujas tarptautinių santykių iniciatyvas ir socialinę tvarką, be to, gali atsirasti nauji režimai ir kai kurių šalių vyriausybės. Tiesa, 2007-aisiais ir 2008-aisiais vyks prezidentų ir vyriausybių vadovų rinkimai: JAV, Rusijoje, Didžiojo Britanijoje, Prancūzijoje, Taivanyje.

Žiurkė taip pat yra „romantikos gėlelė“. Vadinasi, galime sulaukti romantiško žavėjimosi ir sekso skandalų.

Žiurkė susiduria su Arkliu. Tokie vandens ir ugnies susidūrimai dažnai lemia vandens ir oro įvykius. Be to, Žiurkė - stipriausia vandens raiška – vandenynas, o čia dominuoja stiprūs potvyniai ir cunamis. Žinomiausios katastrofos įvyko vandenyje - cunamis Pietryčių Azijoje 2004 metais gruodžio mėnesio 26 d. ir „Titaniko“ žuvimas 1912 balandžio 14 d. Tai įvyko dienomis, kai Žiurkė rodė tam tikrą įtaką. Pasidomėjus istorija, galima būtų rasti ir kitų įdomių faktų. 1228 metais (Žemė Žiurkės metais) Olandijoje įvyko stiprus potvynis, pasiglemžęs šimtus tūkstančių gyvybių. 1588 metais ispanų flotilė pateko į baisią audrą prie Airijos ir neteko 5000 žmonių. 1888 metais „Didysis uraganas“ JAV Rytų pakrantėje užmušė keturis šimtus žmonių. Kovą tarp ugnies ir vandens atspindi ir įvykiai oro transporte. Žiurkės metais įvyko daug autokatastrofų ir incidentų ore. Labiausiai įsimintini 1996-ieji metai (Ugninės Žiurkės metai), per metus įvyko dvidešimt didelių lėktuvų katastrofų, tarp jų ir Boing 747, kuris sudužo 1996 metų birželio mėnesį ir žuvo 230 žmonių. Paskutiniaisiais Žemės Žiurkės metais - 1948 taip pat įvyko daug aviakatastrofų, tarp jų - lėktuvo „Keti Pacific“ pagrobimas 1948 metų birželio mėnesį. Žemė jan Žiurkės metais yra nestabili, o tai susiję su tokiais gamtos reiškiniais kaip žemės drebėjimai, nuošliaužos, pastatų griūtis. Žemės elementas susijęs ir su homoseksualiais polinkiais. Daugelis žymių homoseksualų gimė Žemės dieną, pvz.: Leonardo Da Vinči, Mikelandželo, Čaikovskis, Dž. Maiklas, Bojus Džordžas, Endi Warhol, Tracy Chapman, KD. Lang, Rosi O’Donell ir kt.

Žiurkės ir Arklio susidūrimas - tai kova tarp vandens ir ugnies. Dažnai kalbama, kad kils pavojus susižeisti ir pralieti kraują. Todėl žmonės, gimę Arklio metais, turi būti ypač atsargūs 2008-aisiais. Vanduo nori užlieti ugnį, pavojus gali asocijuotis su vandens ir oro įvykiais keliaujant arba persikeliant. Kaip apsisaugoti gimusiems Arklio metais – rekomenduojama nešioti pakabutį su jaučiu, kuris atitrauks Žiurkės dėmesį, o tai mažins negatyvią susidūrimo įtaką. Žmonių, gimusių Arklio metais, laukia neramūs metai, kupini kelionių, judėjimo ir pasikeitimų. Jie persikels į naują namą ar biurą. Bus keliaujama, bet reikia vengti kelionių į Šiaurę, nes 2008 metais ten bus Didysis Kunigaikštis.

Kai Žiurkė susitinka su Triušiu, vykdomos bausmės. Jos lemia disharmoniją, neramumus, dirginimą, neaptinkamus susirgimus. Todėl žmonės, gimusieji Triušio metais, gali nešioti apsaugą su jaučiu, kad sumažintų bausmės dydį.

Penki pagrindiniai elementai atspindi skirtingas žmogaus kūno dalis. Žemė susijusi su skrandžiu, kasa, viduriavimu, apsinuodijimu maistu. Žemės disbalansas gali sukelti audinių ir ląstelinių audinių problemų, pvz., nutukimą, diabetą, navikus. Cukrinis diabetas - tai kasos, gaminančios insuliną susirgimas. Liga priklauso žemės elementui. Tokie susirgimai paaštrės, jų bus daugiau, todėl Žemės Žiurkės metais apie juos bus daugiau kalbama.

Pastaraisiais metais žmoniją neramina globalinis atšilimas. Poliarinių ledų storis mažėja labai sparčiai. Prognozuojama, kad daug didelių miestų atsidurs po vandeniu 2050 metais. 2007 metais žmonija jau pajuto, kokių rimtų pasekmių sukelia globalūs klimato pokyčiai. 2008 metais laukiama dar didesnio atšilimo, o tai sukels dar didesnių potvynių ir įvykių, susijusių su vandeniu. Tokių elementų derinimą, kai Žemė-jan „sėdi“ ant vandens, galima aiškinti kaip didelę ledo masę, dreifuojančią ant vandens. Tai įspėjamasis signalas, kad tirpstantys arktiniai ir antarktiniai ledai bus 2008 metų pavojaus šaltiniai. Patikslinus, kada “Titanikas” susidūrė su dreifuojančiu ledkalniu matyti, kad tai įvyko Žemės Žiurkės valandą 1912 metų balandžio 14 d. vidurnaktį. Žemė-jan yra ledkalnis. Tą pačią elementų porą mes matome ir 2008 metais. Tokius neramius signalus siunčia ne tik kinų kalendorius, tai atspindi ir fengšui. 2008 metais skrendanti žvaigždė Vienas, kuri simbolizuoja vandens elementą, atsidurs centre. Centrinė žvaigždė dažnai atspindi elementus, kurie yra metų dėmesio centre. Pvz., 2005 metais centre buvo žvaigždė 4, kurią simbolizuoja višta, todėl 2005 metais kilo paukščių gripo grėsmė. 2006 metų centre yra žvaigždė 3, kuri reiškia konfliktus ir žemės drebėjimus. 2007 metais žvaigždė paaštrino paukščių gripo problemą. Ateinančiais 2008 metais skrendanti žvaigždė 1 rodo problemas, susijusias su vandeniu.

Globalinis atšilimas – visos žmonijos problema ir kiekvienas iš mūsų turi stengtis išsaugoti mus supančią aplinką ir palaikyti judėjimą, kuris siekia mažinti anglies dioksido dujų išmetimą į atmosferą. Peržvelgsime ekonominį 2008 metų aspektą. Dangiškas metų kamienas yra Žemė-jan, o žemiška šaka - vanduo. Šiuo atveju dominuojantis elementas yra vanduo. Kadangi 2006 ir 2007 metais ekonomika buvo perkaitinta, dabar ji atvės. Finansų rinkos simbolis – ugnis. Kai ji stipri, stiprėja aktyvumas, optimizmas ir spekuliatyvinės nuotaikos. Jeigu trūksta ugnies – interesai būna šalti ir konservatyvūs. Bet stiprus vanduo – tai pinigai žemės elementams ir žemės industrijai. Todėl nekilnojamojo turto rinka bus aktyvi ir pelninga. Nors ugnies trūksta, pavasario ir vasaros mėnesiais medžio ir ugnies poveikis padės išaugti fondų ir nekilnojamojo turto rinkoms. Bet investuotojai bus atsargesni ir praktiškesni, todėl nebus tokių šuolių, kokie kilo 2007 metais, juos lėmė ugnis-jin. Finansinės rinkos padėtis 2008 metais bus rami ir stabili.

Stiprus vanduo Žiurkės metais bus palankus žemės ir metalo pramonei. Kadangi žemė slopina vandenį, tai Žiurkė – žemės pramonės pinigų simbolis, tai nekilnojamasis turtas, gaunamas iš chemijos pramonės, draudimo ir kt. Kadangi metalas suteikia gyvenimą vandeniui, tas savo ruožtu žada gerą metalo pramonę ir didelį jos aktyvumą. Čia priklauso mašinų gamyba, kompiuteriai, aukštosios technologijos, kosmetinės paslaugos, sveikatingumo verslas. Medžio pramonei priklauso tekstilės pramonė, mada, leidybinis darbas, popieriaus, medžio apdirbimo pramonė, baldų gamyba ir kt. Jie taip pat gerai plėtosis, nes medis nugali žemę. 2008 metais žemė, esanti viršuje, simbolizuoja medžio pramonės klestėjimą. Bet šis vystimasis bus paviršutiniškas, nes žemės elementas yra silpnas.

Mažiau klestės ugnies ir vandens pramonė. Vandens pramonei priklauso laivininkystė, gėrimų gamyba, ryšiai, komunikacijos ir kt. Padidės šių sričių konkurencija, tai labiau stiprins jų rentabilumą. Ugnies pramonei priklauso finansai, fondų rinka, energetika, elektros energetika, pramogos, oro pervežimai ir kt. Ugnis pavergia metalą ir gamina žemę, todėl metalo ugnies pramonei - pinigai, o žemė – produktas. Bet 2008 metais metalo nėra, o žemė labai silpna, todėl ugnies pramonė bus pakankamai silpna.

Nekilnojamojo turto rinka, kuri priklauso žemės elementams, buvo labai aktyvi per praėjusius dvejus metus: Beždžionės - 2004 metais - ir 2005 – Gaidžio metais, nes metalo elementai, kuriuos jie simbolizavo, reiškė žemės pramonės aktyvumą. 2006 metais augimas truputį sulėtėjo, nes ugnies ir žemės metai lėmė stiprią konkurenciją ir pajamų mažėjimą. Tačiau vanduo Žiurkės metais atneš piniginę sėkmę šiose srityse, nors nekilnojamojo turto rinka 2008 metais nebus labai aktyvi dėl metalo trūkumo.

Atskirai aptarsime aukštųjų technologijų sritį, kuriai priskiriama NASDAQ indeksas. Aš manau, kad ši šaka priklauso metalo elementui. Jos pajamos priklauso nuo stipraus vandens ir medžio aljanso; metalo elementui tai reiškia pinigus ir produktą. Vandens elementas 2008 metais reiškia didelį aukštųjų technologijų aktyvumą. Reikia laukti, kad metai bus palankūs verslui, susijusiam su aukštosiomis technologijomis ir internetu. Kadangi nėra medžio elementų 2008 metais, tai gali reikšti, kad didelis aktyvumas neatneš didelių pajamų, kaip tai buvo 2007 metais. 2008 metais sėkmingai dirbs pramonė, kuri priklauso žemės ir metalo elementams: tai kalnakasyba, chemijos pramonė, nekilnojamasis turtas, viešbučių verslas, draudimas, sunkioji pramonė, satelitinė, mašinų gamyba, sveikatingumo verslas, aukštosios technologijos ir interneto verslai. Vandens ir ugnies pramonė nebus labai sėkminga: laivininkystė, komunikacijos, gėrimai, finansai, fondų rinka, energetika, pramogų verslas. Medžio pramonė: tekstilės pramonė, mada, leidybinis darbas, popieriaus, medžio apdirbimo pramonė, baldų gamyba ir kt. sulauks išorinio klestėjimo, bet nedidelių pajamų. Taigi Žemiškos Žiurkės metais, kai žemė viršuje, o vanduo – apačioje, yra išorinio ramumo simbolis, bet jame trūksta ramsčio ir šis kalnas gali persiversti ir būti prarytas žiauraus vandenyno. Kai kurių požymių jau matyti, bet tikram stabilumui reikia laiko. Todėl pasaulyje dar bus tarptautinių konfliktų, bet jie bus mažesni nei 2007 metais.

Gyvūno ženklas, atsidūręs nedėkingoje padėtyje, tai Arklio ženklas, jis susidurs su Žiurke. Tokie susidūrimai lemia audringą veiklą, pasikeitimus ir įvykius. Žmonės, gimę Žiurkės metais, daugiau keliaus, norės keisti darbą arba gyvenamąją vietą. Rekomenduojama nešioti pakabuką su jaučio atvaizdu, kad nukreiptum Žiurkės dėmesį. Arklio ir Žiurkės gali skatinti įvykius, susijusius su vandeniu ir ugnimi, pvz., sprogimus, gaisrus, vandens bei oro transporto įvykius. Tiems žmonėms reikia daugiau keliauti, keisti darbo ar gyvenamąją vieta. Jiems nerekomenduojama keliauti vandeniu. Taip pat reikia vengti judėti Didžiojo Kunigaikščio šiaurėje link.

Kiti gyvūnų ženklai, esantys nepalankioje pozicijoje, yra Triušis ir Žiurkė. Kai Triušis susitinka su Žiurke, susidaro „dvigubos bausmės“ padėtis. Tokia „dviguba bausmė“ paprastai skatina irzlumą, disharmoniją, neramumą, sumišimą. Žmonės, gimę Žiurkės metais, skriaudžia Kunigaikščio metus, o tai nemalonu ir tiems, ir aniems. Kad apsisaugotum, rekomenduojama nešioti jaučio atvaizdą. Arklio ir Žiurkės konfliktiniai santykiai – tai ugnies ir vandens santykiai. Jie skatina negalavimus ir susirgimus, Tai kraujo spaudimo padidėjimas, širdies aritmija, rėmuo, uždegiminiai procesai, cukrinis diabetas, inkstų ligos. Profilaktiškai rekomenduojama vartoti antioksidantus, Omega 3 taukus, Q 10 Koenzim, kurie gerai apsaugo nuo širdies susirgimų, hipertenzijos, uždegimų.

Gyvūnai, kurie draugauja su Žiurke – tai Jautis, Beždžionė ir Drakonas. Šių gyvūnų laukia harmoningi metai. Reikia atkreipti dėmesį, kad tokia gyvūnų astrologija ne visiškai tiksli, nes ji neatsižvelgia į kitus duomenis, kurių reikia tikslesnei prognozei. Norint sužinoti tikrą Žiurkės metų poveikį konkrečiam žmogui, reikia taikyti Keturių likimo stulpų sistemą ir atkreipti dėmesį į gimimo metus, mėnesį, dieną, valandą. Kadangi gyvūnų ženklas gali būti bet kuriame iš keturių žmogaus gimimo metų stulpų, tai susidūrimas arba dviguba bausmė gali teikti ne tik žmogui, gimusiam Arklio, Triušio ar Žiurkės metais. Jis tinka kiekvienam, kuris šių ženklų turi ir kituose Likimo stulpuose. Štai keletas žmonių, gimusių Arklio metais, kurie 2008 metais patirs tokį susidūrimą: Polas Makartnis, Danielis Vašingtonas, Džonas Travolta, Kandoliza Rais, Ričardas Lee, Angela Merkel, Viktoras Juščenka, K.Sazerlend, Vorren Baffet, Keti Holms.

O čia žmonių sąrašas, kurie negimė Arklio metais, bet taip pat patirs susidūrimą, nes gimė Arklio dieną, - ir jų laukia nepaprasti metai: Kris Martin, Lora Buch, David Perniš, Elizabeta Tailor.

Štai kai kurie žinomi žmonės, gimę Žiurkės metais, kurie mes iššūkį Kunigaikščio metams: princas Čarlzas, princas Henris, Gwineth Paltrow, Kameron Diaz, John Makkein, Olivija Niuton John. Tie, kurie gimė Kiaulės, Triušio ar Ožkos metais, Žiurkės metais padovanos „romantikos gėlelę“. Jų laukia gerų galimybių metai su priešingos lyties atstovais.

Fengšui energija keičiasi kasmet. Reikia stebėti geros ir blogos energijos kilimą tais metais ir saugotis, kad bloga energija nepatektų į jūsų namo ar biuro dalis. Bloga energija vaidinami „penki-geltona“ atneša nelaimių ir problemų, jie 2008 bus Pietuose. Jei jūsų namo svarbios dalys, pvz., miegamasis ar pagrindinis įėjimas, yra pietuose, rekomenduojama pakabinti metalines vėjo lazdelės, kad išblaškytų blogą energiją. Blogiausi mėnesiai bus kovas, rugsėjis ir gruodis.

Kita kenksminga žvaigždė 2, simbolizuojanti ligas, bus Šiaurės vakaruose. Tradiciškai ją galima nukreipti – kabinti ryšulėlį su šešiomis metalinėmis monetomis.

Didžiojo Kunigaikščio metai išsidėstys Šiaurėje, todėl nereikia „trukdyti“ žemės arba dirbti triukšmingus remonto darbus šia kryptimi. Nedėkinga energija vaidinama “trys ša” bus Pietuose, todėl nepatartina sėsti nugara į pietus, veidu į šiaurę, - taip mestumėte iššūkį ir Didžiajam kunigaikščiui. Bloga konfliktų ir vagysčių žvaigždė 3 bus Vakaruose. Norint sumažinti blogą jos įtaką, reikia padėti raudoną popieriaus lapą Vakarų sektoriuje. Dar viena bloga žvaigždė 7, simbolizuojanti skandalus, bus Pietvakariuose. Tradicinis sprendimas – 3 ar 4 bambukų ūglius pastatyti stiklinėje vazoje su vandeniu Pietvakarių sektoriuje.

© Copyright 2004-2006 by Raymond-Lo.com. All Rights Reserved.
banner